НАШІ КЛІЄНТИ


"Vis-Print" - цифровий друк
Заявіть про себе яскраво разом з Vis-Print!

Наша поліграфія в Києві пропонує клієнтам рішення, здатні залучити зацікавлену аудиторію і виконати ряд інших корисних функцій.

Обов'язковий атрибут серйозного бізнесмена - персональна або корпоративна візитка. Це не тільки джерело корисної для споживачів інформації, але і дієвий іміджевий інструмент. Без нього не обійтися ні починаючому стартаперам, ні досвідченому підприємцеві.

Влаштовуєте розпродаж, акцію або гучну вечірку? Повідомте про це, замовивши виготовлення барвистих інформативних флаєрів.

Якщо ваша діяльність пов'язана з офісною роботою, варто замовити папки, бланки, календарі та іншу продукцію з логотипом компанії. Це допоможе укріпити корпоративний дух працівників і поліпшити зовнішній імідж організації.

Талановито малюєте і працюєте у графічних редакторах? Поділіться творчістю зі світом, замовивши листівки з авторськими зображеннями.

Коли виникне необхідність представити публіці товари або новий проект, вам не обійтися без якісно оформленої презентації.

Звичайно, це далеко не всі можливі ідеї і способи їх втілення. Звертайтеся в Vis-Print, та ми запропонуємо ще більше цікавих варіантів, які підійдуть особисто вам.

Друкарня в Києві: 5 причин скористатися нашими послугами

  • Актуальне обладнання і матеріали. Послуги оперативної поліграфії багато в чому залежать від технічного оснащення та матеріальної бази. Ми ретельно стежимо, щоб техніка відповідала викликам сучасності і вимог клієнтури.
  • Поглиблення в суть справи. Ми розуміємо, що реклама нічного клубу, шоу-руму одягу та освітнього закладу має свою специфіку. Враховуючи побажання і бачення замовника, наші фахівці застосовують індивідуальний підхід і створюють унікальні проекти, націлені на високу результативність.
  • Комплексна робота професіоналів з різних галузей. Дизайнери володіють почуттям прекрасного, а маркетологи знають, як змусити симпатичну картинку «працювати» і залучати аудиторію. Поліграфісти, в свою чергу, дбають про те, щоб оригінальні ідеї привабливо виглядали на папері. Експерти з різних відділів тісно співпрацюють, щоб випускати дійсно якісний функціональний продукт.
  • Термінова поліграфія. Нас не лякають замовлення «на вчора». Крім того, терміновість виконання ніяк не відбивається на якості продукції. Не сумнівайтеся, що отримаєте очікуваний результат в найкоротші терміни.
  • Адекватна ціна. Ми поважаємо своїх клієнтів і прагнемо надати їм приємні умови. Незаперечний доказ - вдячні клієнти, з якими ми співпрацюємо впродовж багатьох років.

Багатий спектр послуг оперативної поліграфії

Ми вдаємося до різних технологій створення друкованої продукції, щоб задовольнити запити кожного, хто звернувся до нас за професійною допомогою.

  • Офсетний друк підходить для виготовлення брошур, буклетів календарів великими тиражами на різних видах паперу. Дає можливість застосовувати будь-які види післядрукарської обробки.
  • Цифровий друк рентабельна для випуску малої кількості візиток, флаєрів або листівок за кілька годин. Сюди ж відноситься широкоформатний друк, виготовлення зовнішньої та інтер'єрної реклами.
  •  Шовкографія дозволяє переносити зображення і текст на будь-які матеріали, в тому числі тканина, скло, кераміку, пластик та інші.

Почати співпрацю з цифровою друкарнею Vis-Print легко. Завантажте готовий макет листівки, бланки, плакати або папки в спеціальну форму на сайті, вибравши відповідні характеристики. Бажаєте уточнити деякі моменти? Напишіть про це в полі «Коментар». Крім того, ви можете вибрати різні варіанти до - і післядрукарської підготовки. Якщо виникнуть питання, звертайтеся за безкоштовною консультацією до наших професіоналів. Готові замовлення забирайте самостійно або оформляйте оперативну доставку «Новою поштою» по столиці. 

Ми гарантуємо якісні поліграфічні послуги в Києві за прийнятною вартістю. Пишіть на e-mail, телефонуйте або відразу приходьте до нас, щоб самостійно переконатися в перевагах співпраці з нами!